KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16302148
nr 1630 2148
Esse Ottosdotter
(1900-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -47, Landskap med snäcka. Olja på duk, 59x66 cm, yttermått inklusive ram: 74x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:17:30
18/6 08:46:36
Esse Ottosdotter
Läs mer om Esse Ottosdotter